Test Analytik - pojďte testovat k nám!

Testování a analýza, tak o tom to přesně je a bude, ale rádi bychom vám řekli ještě více. Jako Test Analytik u nás v KBC se stanete součástí party v Testing HUBu, kde všechny spojuje záliba v hrách, ať už PC nebo stolních a také především jejich specifický humor... Sranda je důležitá, ale bude to samozřejmě hlavně o práci – o čem konkrétně?

Stanete se spojovacím článkem mezi klientem a testery v rámci projektového týmu a na vás bude, aby vše bylo otestováno včas a ve správné kvalitě. Výhodou pro vás může být předchozí zkušenost s testováním, ale není to pro nás podmínkou. Potřebujeme hlavně někoho, komu tepe srdce pro testing a ICT technologie obecně. Kdo nečeká, co přijde, ale aktivně jedná. Kdo se nebojí ozvat a vzít věci do svých rukou. A jak jsme zmiňovali na začátku – hlavně, kdo zapadne do naší povedené testovací partičky.

Náplň práce:

  • testování nových aplikací a aktualizací v různorodých projektech
  • řízení jednotlivých projektů a reportování projektovému nadřízenému
  • vytváření testů a analýz
  • identifikace možné automatizace testů a zlepšování systémů
  • komunikace v rámci KBC Group o průběhu testování, projektů atd.

Co požadujeme:

  • základní orientaci v testingu nebo v jiné oblasti ICT (např. development life cycle, trendy v testování a jeho role ve společnosti atd.)
  • komunikativní angličtinu – neobejdete se bez mluvené ani písemné formy
  • efektivní komunikaci – dokážete pochopit ostatní a současně také prosazovat své myšlenky
  • koordinační schopnosti – někdy je potřeba popohnat jednu stranu, pokud nás v něčem brzdí
  • analytické dovednosti a schopnost prioritizace

Tak se přihlaště a poznejte náš svět v Testing HUBu – máme i skluzavku!

Nabízíme:

  • práci ve stabilním zázemí mezinárodní společnosti ve výhodné lokalitě
  • 25 dní dovolené / 3 dny osobního volna
  • stravenkovou kartu, systém benefitů Cafeteria, Multisport kartu
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • zvýhodněné bankovní produkty v rámci skupiny KBC (ČSOB, Era, Poštovní spořitelna)
  • školení na soft skills a hard skills v prostorách společnosti na základě rozvojových potřeb a role
  • možnost jazykového vzdělávání (angličtina a čeština pro cizince)
  • jedinečnou firemní kulturu a prostředí (relaxační místnosti, herní místnost s XBOXem, stolním tenisem a fotbalem, dětská zóna aj.)
  • flexibilní pracovní dobu a využití práce z domova
  • a mnoho dalších...

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, firemní akce, vlastní organizace náplně práce, children-friendly office, možnost studijního volna

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

KBC Group, Shared Service Center CZ

Kontakt

Roman Libenský
Palachovo náměstí 726/2
625 00  Brno
Česká republika