Business Solution Analyst - Testing HUB

Doména Testing-HUB se skládá výhradně z testerů front-endových i back-endových interních aplikací. Testování těchto jednotlivých aplikací probíhá dle stanovených postupů. Na této pozici budete úzce spolupracovat se stávajícími testery, podílet se na vývoji nových aplikacích a zároveň se stanete součástí nového projektu.

Náplň práce:

  • spolupráce na vytvoření a zpracovávání efektivních aplikací a zákaznických řešení
  • zodpovědnost za definování požadavků, dokumentace a aktualizace těchto řešení
  • tvorba plánu testování a poté jeho samotná realizace
  • spolupráce s testery a procesními manažery na technickém rozvoji aplikací
  • zodpovědnost za kvalitní zpracování požadavků a stabilitu jednotlivých aplikací
  • budete se aktivně podílet na nejrůznějších nových projektech v rámci společnosti

Co požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání nebo relevantní praxe
  • středně pokročilá znalost MS Office Excel
  • analytické myšlení pro navrhnutí správných a efektivních aplikací
  • středně pokročilá znalost anglického jazyka - čeká vás denní komunikace
  • dobré komunikační dovednosti – budete aktivně komunikovat napříč společností i s externími partnery
  • zájem a nadšení pro oblast ICT

Nabízíme:

  • práci ve stabilním zázemí mezinárodní společnosti ve výhodné lokalitě
  • 25 dní dovolené / 3 dny osobního volna
  • stravenkovou kartu, systém benefitů Cafeteria, Multisport kartu
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • zvýhodněné bankovní produkty v rámci skupiny KBC (ČSOB, Era, Poštovní spořitelna)
  • školení na soft skills a hard skills v prostorách společnosti na základě rozvojových potřeb a role
  • jazykové kurzy v prostorách společnosti (angličtina, holandština, čeština pro cizince)
  • jedinečnou firemní kulturu a prostředí (relaxační místnosti, herní místnost s XBOXem, stolním tenisem a fotbalem, dětská zóna aj.)
  • flexibilní pracovní dobu a využití práce z domova
  • a mnoho dalších...

Informace o pozici

Místo pracoviště

Palachovo náměstí 726/2, 625 00  Brno-Starý Lískovec, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Children-friendly office, firemní akce, flexibilní začátek/konec pracovní doby, možnost občasné práce z domova, rozjezd zcela nového projektu, vlastní organizace náplně práce, zahraniční pracovní cesty, možnost studijního volna, vzdělávací kurzy, školení, Účast na zahraničních konferencích, dovolená více než 5 týdnů, zdravotní volno/sickday, bonusy/prémie, kafetérie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, občerstvení na pracovišti, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

KBC Group NV Czech Branch, Shared Service Center

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Jitka Kolářová
Palachovo náměstí 726/2
625 00  Brno
Česká republika