Tester

Možná ani nemáte vzdělání v oboru IT, ale je to pro vás srdcovka, která vás baví. Jste to vy? V Testing HUB se přidáte k testerům frontendových a backendových bankovních aplikací a investičních produtků. Budete testovat nové aplikace nebo ty, které už jsou v provozu. Obavy, jak vlastně na to, nejsou na místě. Máme vypracované zaručené postupy, kterých se budete držet. Celé to je o hledání možných příčin a možných následků. Být první, kdo objeví chybu a nenechat to až na koncového uživatele. Budete testovat, zaznamenávat výsledky a znovu testovat. Dostanete se u toho navíc i ke hraní s nejrůznějšími přístroji - smartphony, tablety, iPady a iPhony. Jestli se chcete dostat do oboru, my vám nabízíme ideální příležitost. Naučíme vás vše, co se bude hodit i do budoucna. Láká Vás i komunikace a koordinace projektů? Na této pozici Vám zároveň nabízíme jedinečnou možnost kariérního posunu na pozici Test Analyst, kde se mimo testování dostanete i k celkové koordinaci projektů v rámci testingu. Tak proč to nezkusit?

Náplň práce:

  • testování IT aplikací podle stanoveného plánu
  • zaznamenání výsledků testů – je potřeba zaznemnávat chyby, funkčnost a opětovné testování
  • budete úzce spolupracovat s aplikačním manažerem a dalšími kolegy v rámci KBC
  • samozřejmě budete reportovat o výsledcích testování aplikací 

Co požadujeme:

  • hledáme kolegy, kteří budou sdílet naše nadšení a zájem pro ICT (hardware, software)
  • potřebujeme kolegy, kteří se nebojí domluvit anglicky – často budete psát emaily nebo komunikovat s kolegy
  • hledáme někoho, kdo si umí zorganizovat svoji práci, čas i úkoly
  • v neposlední řadě k sobě hledáme člověka, který dokáže pracovat v týmu i se věnovat úkolům samostatně

Nabízíme:

  • práci ve stabilním zázemí mezinárodní společnosti ve výhodné lokalitě
  • 25 dní dovolené / 3 dny osobního volna
  • stravenkovou kartu, systém benefitů Cafeteria, Multisport kartu
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • zvýhodněné bankovní produkty v rámci skupiny KBC (ČSOB, Era, Poštovní spořitelna)
  • školení na soft skills a hard skills v prostorách společnosti na základě rozvojových potřeb a role
  • jazykové kurzy v prostorách společnosti (angličtina, holandština, čeština pro cizince)
  • jedinečnou firemní kulturu a prostředí (relaxační místnosti, herní místnost s XBOXem, stolním tenisem a fotbalem, dětská zóna aj.)
  • flexibilní pracovní dobu a využití práce z domova
  • a mnoho dalších...

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, children-friendly office, možnost studijního volna, individuální rozpočet na osobnostní růst

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

KBC Group, Shared Service Center CZ

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Roman Libenský
Palachovo náměstí 726/2
625 00  Brno
Česká republika