Business Solution Analyst pro mezinárodní platby

Každá mezinárodní platba musí projít dlouhou cestu, než dorazí na to správné místo. Bankovní systémy jsou specifické a technicky různorodé. Naš tým Payments expertů se stará o to, aby systémy pracovaly tak, jak mají, a aby vše dorazilo ve správný čas na to správné místo. Řídí vývoj aplikace, od vymýšlení nových funkcí, přes softwarové testování, až po opravování systémových chyb. To vyžaduje technické a analytické schopnosti. Láká vás tenhle dynamický svět bankovních aplikací?

Náplň práce:

  • účast na technickém rozvoji aplikací od začátku do konce (požadavky klienta - komunikaci s IT v Belgii)
  • sestavování plánu testování a jeho následná realizace
  • poskytování podpory a trénování uživatelů (tvorba dokumentace a školení)
  • správa a řešení incidentů, koordinace následných kroků
  • tvorba reportů v jazyku SQL
  • účast na projektech (např. sledování pohybu plateb podobné jako sledování doručování zboží, implementace nových nařízení EU – GDPR, PSD2)
  • začnete obecným školením a vyzkoušíte si i samotné procesování plateb, kde se naučíte jak mezinárodní platby a naše systémy fungují (4-6 měsíců)

Co požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání nebo adekvátní praxe
  • středně pokročilá znalost MS Office Excel (rozumíte středně pokročilým funkcím)
  • domluvíte se dobře anglicky (denně budete psát i mluvit s belgickými kolegy)
  • analytické a komunikační dovednosti (každý den se můžete setkat s nestandardními případy, u kterých je potřeba najít řešení)
  • zájem o IT (např. webové stránky, databáze a vše, co v technologickém světě existuje)
  • myšlení v souvislostech (např. na základě znalostí systému a procesů dokážete předvídat následky změny jedné funkce na další)

Nabízíme:

  • práci ve stabilním zázemí mezinárodní společnosti ve výhodné lokalitě
  • 25 dní dovolené / 3 dny osobního volna
  • stravenkovou kartu, systém benefitů Cafeteria, Multisport kartu
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • zvýhodněné bankovní produkty v rámci skupiny KBC (ČSOB, Era, Poštovní spořitelna)
  • školení na soft skills a hard skills v prostorách společnosti na základě rozvojových potřeb a role
  • jazykové kurzy v prostorách společnosti (angličtina, holandština, čeština pro cizince)
  • jedinečnou firemní kulturu a prostředí (relaxační místnosti, herní místnost s XBOXem, stolním tenisem a fotbalem, dětská zóna aj.)
  • flexibilní pracovní dobu a využití práce z domova
  • a mnoho dalších...

Informace o pozici

Místo pracoviště

Palachovo náměstí 726/2, 625 00  Brno-Starý Lískovec, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Children-friendly office, firemní akce, flexibilní začátek/konec pracovní doby, možnost občasné práce z domova, vlastní organizace náplně práce, možnost studijního volna, vzdělávací kurzy, školení, Účast na zahraničních konferencích, dovolená více než 5 týdnů, možnost delšího neplaceného volna, zdravotní volno/sickday, bonusy/prémie, kafetérie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, sleva na firemní výrobky/služby, ubytování/příspěvek na ubytování, notebook, občerstvení na pracovišti, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

KBC Group NV Czech Branch, Shared Service Center

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Jitka Kolářová
Palachovo náměstí 726/2
625 00  Brno
Česká republika