Business Intelligence Developer

Náš Business Intelligence tým zpracovává data z oblasti cenných papírů. Pomáhá koncovým týmům s automatizací procesů a tím redukuje manuální činnosti. Naše brněnské centrum stále roste, a proto hledáme vývojáře, který by přinesl zase něco nového, možná jiný pohled na věc nebo nový inspirativní přístup. Nehledáme extra zkušeného vývojáře, ale někoho s dobrou znalostí MS Access a povědomím o oblasti IT vývoje (absolventi, ani vy se nebojte poslat váš životopis).

Náplň práce:

  • tvorba a úprava automatizovaných reportů
  • práce s kódem, jeho modifikace podle potřeb a zadání businessu
  • koordinace dlouhodobých projektů z Belgie – např. můžete nastavovat reporting na základě mezinárodních regulací
  • denní spolupráce s brněnským týmem i belgickými kolegy
  • administrace procesů a tvorba píslušné dokumentace

Co požadujeme:

  • ovládáte na pokročilé úrovni Excel, VBA, SQL, Access (orientujete se i ve složitějším kódu, procedůrách a debuggingu..)
  • zvládáte základní techniky Accessu jako formuláře, principy návrhů databází, reporty aj.
  • pokročila znalost anglického jazyka – čeká vás denní komunikace
  • proaktivní přístup v hledání ideálního řešení pro klienta – chuť věci tvořit, měnit a posouvat
  • dobré komunikační schopnosti – dorozumíte se s businessem i developerem
  • oceníme, pokud budete mít předchozí zkušenost se SAS

Nabízíme:

  • práci ve stabilním zázemí mezinárodní společnosti ve výhodné lokalitě
  • 25 dní dovolené / 3 dny osobního volna
  • stravenkovou kartu, systém benefitů Cafeteria, Multisport kartu
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • zvýhodněné bankovní produkty v rámci skupiny KBC (ČSOB, Era, Poštovní spořitelna)
  • školení na soft skills a hard skills v prostorách společnosti na základě rozvojových potřeb a role
  • jazykové kurzy v prostorách společnosti (angličtina, holandština, čeština pro cizince)
  • jedinečná firemní kulturu a prostředí (relaxační místnosti, herní místnost s XBOXem, stolním tenisem a fotbalem, dětská zóna aj.)
  • flexibilní pracovní dobu a využití práce z domova
  • a mnoho dalších...

Informace o pozici

Místo pracoviště

Palachovo náměstí 726/2, 625 00  Brno-Starý Lískovec, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, dovolená více než 5 týdnů

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

KBC Group NV Czech Branch, Shared Service Center

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Jitka Kolářová
Palachovo náměstí 726/2
625 00  Brno
Česká republika